ESCAPE ROOM

escape room poznaj łódź

ZAGADKA CHERYL HOLMES

To niekwestionowana NOWOŚĆ na rynku eventów i nietuzinkowego spędzania czasu. To połączenie coraz bardziej popularnych gier typu „escape room” czyli „jak opuścić pokój”, strategicznej gry i jednaj wielkiej zagadki logicznej.
To propozycja dla Tych, którym znudziły się już sztampowe imprezy firmowe, doskonała propozycja dla dużych jak i małych grup.
escape room poznaj łódź escape room poznaj łódź escape room poznaj łódź escape room poznaj łódź escape room poznaj łódź escape room poznaj łódź escape room poznaj łódź escape room poznaj łódź

escape room poznaj łódź Niezwykłe
spotkanie:

Zabawa toczy się w pokoju hotelowym, który zostaje zaaranżowany na miejsce zbrodni. To tu gracze spotykają zatroskaną wnuczkę słynnego Sherlock`a Holmes`a, która do udowodnienia swojej teorii jak doszło do popełnienia zbrodni potrzebuje już tylko … narzędzia zbrodni. Rozprawa rozpoczyna się za 35min! Gracze mają dokładnie tyle czasu by odnaleźć ukryty w pokoju tajemniczy przedmiot.

Jak rozwiązać zagadkę?

By odnaleźć narzędzie zbrodni gracze będą musieli rozwiązywać niezwykłe zagadki, łamigłówki, odszukiwać kody, tajemnicze hasła, łączyć ze sobą fakty i przedmioty, nic nie jest bez znaczenia! Stary list w kieszeni marynarki, płyta CD, nawet godzina na zegarku może być cenną wskazówką – kodem, który otworzy nocną szafkę latarką UV, użyj latarki by zobaczyć kolejną podpowiedź. Można dotykać wszystkiego i zaglądać w każdy zakamarek!

Co robi ten mały kluczyk na dnie akwarium? Czy to on otworzy neseser z dokumentami, w których ukryta jest wizytówka? Kto odbierze jeśli korzystając z hotelowego telefonu gracze zadzwonią pod wskazany numer!? Zagadki są nie są łatwe, aktywizują wszystkich uczestników zabawy, wciągają graczy bez pamięci a czas ucieka! Możemy przygotować kilka równolegle grających pokoi lub połączyć „escape room” z dynamiczną grą odbywającą się rónocześnie na terenie obiektu.

escape room poznaj łódź escape room poznaj łódź escape room poznaj łódź escape room poznaj łódź

IN DOOR

Czasem siąpi i nie masz ochoty wyjść na zewnątrz. Mogę przygotować zajęcia na terenie każdego obiektu. Może uroczysta Gala Oscarowa, dynamiczna gra o tematyce filmowej w zakamarkach hotelu, gdzie zakwaterowana jest grupa?

Wszystkie pomysły możemy łączyć i zmieniać tak, by stworzyć to czego Wam trzeba!!!